Yayın Politikası

Yayıncılık anlayışımızı, içerik politikamızda okuyabilirsiniz. İçeriklerimizi yayın politikamıza uygun şekilde paylaşmaktayız.

TH'de sizler için kaliteli içerikler üretebilmek, Türkçe nitelikli dijital kaynakların artarak toplumumuza farklı sanat ve tasarım içeriklerini sunabilmek en temel amacımız.

Göze hitap eden, olabildiğince sade, okunabilirlik ön planda, görseller ve diğer tüm medya dökümanlarından da site dışı linklerden de yararlanmaya özen gösteriyoruz.

If you use this image, we’d appreciate a link back to our website www.quotecatalog.com.
Photo by Thought Catalog / Unsplash
  • TasarımHaber.com bilgi, tecrübe ve bazı popüler haber ve etkinliklerin kamuoyu ile paylaşılarak,  bireyleri bilgilendirme amacı taşıyan bir web sitesidir.
  • Sitemiz “Basın Kanunu Madde 3 – Basın özgürdür. Bu özgürlük; bilgi edinme, yayma, eleştirme, yorumlama ve eser yaratma haklarını içerir.”maddesine göre,  kişisel bilgi ve tecrübelerin paylaşımı aynı zamanda güncel haber, olay ve etkinlik bilgileri ve kimi  ticari markalar, ürünleri ve bu ürünlerin tanıtımları amacı ile düzenledikleri toplantı ve etkinlikler  hakkında  kamuyu aydınlatma amacını gütmektedir. Bunun dışında herhangi bir bir amaç ya da fikre hizmet etmez.
  • Sitede kullanılan fotoğraflardan bazıları  sadece bilgi amaçlı olarak içeriğin yanına iliştirilmiş olup, hiç bir ticari amaç gütmemektedir. Görsel sahipleri ya da fotoğrafların hak sahiplerinin talebi durumunda, tasarimhaber.com ilgili içeriğin değiştirileceğini ve gerekirse yayından kaldırılacağını taahhüt eder. İhlal bildirimleriniz için İHLAL BİLDİR sayfasından veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
  • Lafı uzatmadan, direkt konuya odaklanan ve ilham verici içerikleri paylaşmaya çalışıyoruz.
  • Katkıda Bulunun sayfasındaki istenenlere uygun olarak şekilde ziyaretçilerimiz tarafından gönderilen içerikler yayın kurulumuzca değerlendirilerek bazı müdahalelerin ardından yayına alınmaktadır.
  • İçeriklerimizde farklı kaynaklardan yararlanılarak oluşturulan metinler yer aldığında bunu kaynak göstermekten memnuniyet duyuyoruz.