Xiaomi, boyundan bağlı bluetooth kulaklığını duyurdu

Xiaomi, boyundan bağlı bluetooth kulaklığını duyurdu

Telefonlarıyla ülkemizde hizmet veren ve çok rağbet gören teknoloji devi Xiaomi, yeni boyundan bağlı Bluetooth kulaklığını duyurdu. Kulaklık ile çeşitli görsel ve detaylar yayınladı. Kulaklığın görüntüsü doktorların kullandığı steteskop'u andırıyor.

Facebook, akıllı gözlüklerine yüz tanıma teknolojisi ekleyecek
Sosyal medya devi Facebook, üzerinde çalıştığı son teknoloji akıllı gözlüklerineyüz tanıma teknolojisini eklemeyi düşünüyor. Uzun süredir üzerinde çalışmışolduğu bu gözlük sayesinde arttırılmış gerçeklik özelliğine sahip. Motorola’nın 3 yeni akıllı saat detayları ortaya çıktıHer sene akıllı saat…

Yeni basın açıklamasıyla birlikte çeşitli yenilikler hakkında demeç veren Xiamoi, Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro'yu tanıttı. Daha iyi bir müzik ve konuşma deneyimi sağlamak için özenle kulaklık üzerinde çalışılmış. Bluetooth 5.0 bağlantısına ve 10 mm’lik bas sürücülerine sahip olan bu kulaklık, daha iyi bir oyun deneyimini de sizlere sunmayı hedefliyor.

Boyundan bağlamalı özelliğe sahip olan kulaklık sadece 36 gram ağırlığındadır. IPX5 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı üstün bir koruma sağlamaktadır.

- Reklam Alanı -
Mehmet Tandoğan

Yazar Mehmet Tandoğan

Ben Mehmet. 28 Eylül 1994 doğumluyum. 5 yılı aşkın haber editörlüğü tecrübemle, sizlere ilginizi çekececeğiniz kategorilerde yazılar yazmaktayım. Umarım sizler için faydalı olur.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün