Uzaklara gitmeye ne dersiniz? İşte yeni trend: karavan ile seyahat!

Uzaklara gitmeye ne dersiniz? İşte yeni trend: karavan ile seyahat!

Özellikle salgın hastalıklar ile evlere kapandığımız bugünlerde dışarıya çıkmak hatta nefes almak bile zor bir hale geldi. Bu nedenle insanlar şehir dışarısında yer alan mülklerine gidiyor. Fakat böyle bir imkanı olmayan insanlar da seyahat etme fikri ile yola çıkıyor. Bunun içinse karavanlar çok uygun.

Müzik sütüdyosu
Bir karavanı oldukça güzel ve konforlu bir müzik Stüdyosuna dönüştürme fikrigerçekten de çok güzel. Rahat bir şekilde seyahat ederken birbirinden güzelrenkler eşliğinde kaliteli bir müzik stüdyosu kimin hoşuna gitmez ki. FabrizioMorra [https://fabriziomorra.com/] , Rasmus Linderos [https://www.anselm.se/…

Otel ücreti ödemenize gerek kalmaz!

Karavan ile seyahat çok ekonomik. Gittiğiniz yerlerde herhangi bir barınma ücreti ödemenize gerek yok! Bu nedenle insanlar bir karavan kiralayarak bu tür tatillere çıkabiliyor! Eğer kendinize ait bir karavan varsa artık beklemenize gerek yok!

Tesla Geleceğe Işık Tutuyor
Elon Musk ile hayatımıza giren Tesla[https://tr.wikipedia.org/wiki/Tesla_(%C5%9Firket)] 483 beygir gücünde ve birkaç saniye içerisinde 100 km hıza ulaşıyor. Musk’tan önce de elektrikli araçlarüretilmekteydi. Mühendisler elektrikli araçların[https://tr.wikipedia.org/wiki/Elektrikli_otomobil…

Otelde kalarak göremeyeceğiniz ortamları karavanla keşfedip orada konaklayabilirsiniz!

Amaç doğaya çıkmak olunca; karavanla yola çıkıp beton yığınları arasında duraklamak da mantıksız olurdu. Hayatanızda hiç görmediğiniz yerlerde konaklayarak mükemmel ve temiz doğa havasını ciğerlerinize çekebilirsiniz! Doğayla içiçe olduğunuz bu ortamlarda istediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde konaklayabilmeniz ise paha biçilemez!

Türkiye’nin Yabancı Lisansı İle Üretilen İlk Aracı: Murat 124
Son model bir jipe binmeyi hepimiz hayal etmişizdir. Otomatik vites, akıllıyazılımlar, abs ve en önemlisi yakıt tasarrufu! Günümüzün modern ve sonteknoloji araçları bu tür gereklilikleri yerine getirirken 80′lerin teknolojisiile vazgeçilmez olan bir araçtan bahsedeceğiz: Murat 124[https://tr.wikipedia.org/wiki/Murat_124…

Evinizdeki konforu da karavanınıza taşıyabilirsiniz!

Karavan iç dizaynını istediğiniz gibi ayarlama şansına sahipsiniz! İsterseniz basit bir dizayn ile yolculuk edebilirsiniz. Fakat uzun bir yolculuğa çıkıyorsanız konfora önem vermeniz önerimizdir. Bu nendenle ihtiyacınız olabilecek herşeyi karavanınızın dizaynında barındırmanız gereklidir.

Daha büyük bir karavan römorkunu aracınızın arkasına takabilirsiniz!

Motoru güçlü bir araçla daha lüks ve geniş bir karavan yolculuğu gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Bu daha çok kalabalık yolculuklar için önerimizdir! Böyle bir karavanı çok uzun yolculuklar için öneriyoruz. Birçok insan ailesi ile birlikte doğa gezilerini bu tür karavanlar ile gerçekleştirmektedir.

- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün