Ünlü sinemacı ev ofislerinizi tasarlarsa

Ünlü sinemacı ev ofislerinizi tasarlarsa

Covid-19'un ikinci dalgası tüm dünyada yayılırken ve bununla birlikte mutasyon birkaç ülkede görülürken, tele-çalışma neredeyse olağan bir yaşam biçimi haline geldi.

Covid-19'un ikinci dalgası tüm dünyada yayılırken ve bununla birlikte mutasyon birkaç ülkede görülürken, tele-çalışma neredeyse olağan bir yaşam biçimi haline geldi. İç mekanlarımızla ilgilenmek, kaliteli ve ilham verici bir çalışma atmosferi oluşturmak, birkaç ay daha kapalı kalmaya hazırlanan birçoğumuz için bir öncelik haline geliyor.

Uzun bir zamandır  birçok iş kolu evlerden devam eden çalışma ile sürdürülüyor. Bu sebeple de birçok kişi evlerinde kendilerine özel olarak bir ortam kurmak için araştırmalar yapıyor. Tasarım noktasında ciddi denrecede fikirleri bulunan sinemacıların bulunduğu biliniyor. Bu kişiler birçok kişinin hoşuna gidebilecek kaliteli bir takım çalışmalar yapıyor ve son derece beğeniliyor.
İç dekorasyon sitesi Budget Direct, bu nedenle tasarımcı ekibinden, bazı tanınmakta olan yönetmenlerin tasarlamış oldukları gibi çalışma masalarının 3 boyutlu bir şekilde görüntülerini düşünmelerini istedi. İlham alamıyorsanız, işte size bazı iyi fikirler!

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün