Salvador Dali'nin görülmemiş eserleri

Salvador Dali'nin görülmemiş eserleri

Sürrealist usta Salvador Dali'nin nadir eserleri, yarından itibaren Londra'daki Cork Street'teki yeni binasında Modern Masters Gallery'de sergileniyor.

Dünya doğa fotoğrafçılığı ödülü kazanan çekimler
Bir buzul nehirinden aslan dövüşüne kadar, 13 kategoride kazanan fotoğrafçekimleri, doğal dünyanın ihtişamını yansıtıyor. Thomas Vijayan, ‘Dünya altüstoluyor’ başlıklı Borneo orangutan fotoğrafı ile yılın dünya doğa fotoğrafçısıseçildi. Görünmeyen Vincent Van Gogh tablosuKapalı kapılar ardında 1…

İngiltere'de daha önce hiç sergilenmemiş heykel parçaları ve resimler, çizimler ve sulu boyalar da dahil olmak üzere 40'tan fazla eser, sergi için galeri küratörleri tarafından özel koleksiyonlardan temin edildi.

Daha önceden gün yüzüne çıkmamış bu eserler oldukça ilgi görüyor. Eserlerin sergilenmesi konusunda sanatseverler, sosyal medyadan ve diğer mecralardan olumlu geri dönüşlerini iletiyorlar. Dolayısıyla bu tarz oluşumları ve etklinlikleri daha çok görmek istediklerini dile getiriyorlar.

Küratörlerden biri, Dali'nin kişisel sekreteri ve arkadaşı Enrique Sabater y Bonany şunları söyledi:

"Salvador Dali ve eşi Gala'yı 1968'in başlarında tanıdım ve bu olağanüstü dostluğu 12 yıl boyunca sürdürdüm ... serginin küratörü olarak, size bu orijinal eser koleksiyonunu bir Akdeniz'in o coşkulu oğlunun rüyalarının, hatıralarının ve vizyonlarının gösterimi. "

Salvador Dali'nin görülmemiş eserlerini: Çizim, Boya ve Tabloları, şu anda Londra'daki Modern Masters Gallery'de bulunuyor. Daha fazla bilgi için resmi adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer eserleri aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

- Reklam Alanı -
Mehmet Tandoğan

Yazar Mehmet Tandoğan

Ben Mehmet. 28 Eylül 1994 doğumluyum. 5 yılı aşkın haber editörlüğü tecrübemle, sizlere ilginizi çekececeğiniz kategorilerde yazılar yazmaktayım. Umarım sizler için faydalı olur.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün