Renklerin lensinden manzaralar

Renklerin lensinden manzaralar

Kızılötesi fotoğrafçılıkta uzmanlaşan fotoğrafçı ve sanat yönetmeni  Paolo Pettigiani , Renk Terapisi ile görüntülerinin merkezine çok farklı bir duyguyu.

Kızılötesi fotoğrafçılıkta uzmanlaşan fotoğrafçı ve sanat yönetmeni  Paolo Pettigiani , Renk Terapisi ile görüntülerinin merkezine çok farklı bir duyguyu. Parlak ve doygun tonlarla sanatçı, bir hayale yakışır doğaüstü manzaralara hayat veriyor. "  Bazen, yaşadığımız alışılmadık ve kasvetli andan kaçmak için hayatıma renk katmaya gerçekten ihtiyaç duyuyorum  " diye açıklıyor. Bu nedenle fotoğrafçı, serideki görüntülerin her birini, onlara bir neşe hissi vermek ve böylece ortam kaygısıyla sıcak ve rahatlatıcı renklerle savaşmak için düzenledi.

Ortaya koymuş olduğu eserler oldukça fazla beğenildi. Farklı renkler ile bir araya getirmiş olduğu eserleri kısa süre içerisinde oldukça beğenildi. Ünlü fotoğrafçının farklı tarçda sunmuş olduğu daha ö-önceki eserleri de bulunuyor. Her yaptığı iş ile oldukça geniş bir kitle de gündem olmaya devam ediyor.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün