Tasarımhaber.com Türkiye ve Dünya'da yer alan en güncel tasarım haberleri ve tasarım incelemeleri ile popüler sanat alanındaki içerikleri sürekli olarak takip eden okuyucu kitlesi ile özellikle bu sektörlerde çalışan profesyoneller için hedef odaklı reklam platformu sunmaktadır.

Sürekli olarak gelişen içeriği ve değerli okuyucularımızla büyüyen Tasarımhaber.com, ülkemizde tasarım ve teknolojiyi birleştiren üretim süreçlerinin nabzını tutan en etkili yayınlardan biridir.

TasarımHaber.com'da doğal reklam alanlarında sitenize yönlendiren jpg/png/gif formatlarında görseller ile banner reklam seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

728 x 90 Tüm sayfalarda görünür. Logonun hemen yanındaki reklam alanıdır. Aynı zamanda yazıların sonunda da yer alır. (Max. 300 kb jpeg/png)

1140 x 180 Anasayfada 2 yerde görünür.  (Max. 300 kb jpeg/png)

336 x 280 Tüm yazılarda sidebar (yan kısımda) en üstte görünür. (Max. 300 kb jpeg/png)

300 x 600 Tüm yazılarda sidebar (yan kısımda) en altta görünür. (Max. 300 kb jpeg/png)

Reklam ölçüleri: 728 x 90 | 1140 x 180 | 336 x 280 | 300 x 600

Sponsorlu İçerikler

Firmanızı, ürünlerinizi, üretimlerinizi ve/veya markanızı tanıtan haber içeriklerini tasarımhaber.com'da haber şeklinde yayımlayıp sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz. Sponsorlu içerik veya tanıtım yazısının yayında kalma süresi sınırsız olup tüm abonelerimiz ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılmaktadır.

Reklam ödemelerinizi banka yoluyla EFT/HAVALE ya da kredi kartı ile tek çekim veya taksitli olarak güvenli ödeme ile yapabilirsiniz. Ödemenize istinaden faturanız hazırlanarak sizinle paylaşılacaktır.

Reklam politikamız ve daha fazlası için mail@tasarimhaber.com adresi üzerinden veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.