Tasarımhaber.com'da reklam ve sponsorluk seçeneklerinden size en uygun olanı tercih etmeniz için yardımcı olabilecek reklam politikasını paylaşmak istedik. 👇

İçerik politikası'nda paylaştığımız üzere okunabilirlik, sadelik ve güvenli interneti destekliyoruz. Bu doğrultuda satışını yaptığımız reklam ve tanıtım ürünlerinin okuyucularımızı rahatsız etmeyecek, Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yönetmeliklerine uygun, cinsellik - argo - yanıltıcı - tıklamaya teşvik edici vb. olmayan; görsel, metin vb. diğer dijital medya unsurlarıyla yayına alabileceğimizi paylaşmak isteriz. 🧐

Tasarım, teknoloji, sanat ve dijital ürünler ile benzer sektörler için ürün ya da hizmetlerinizin tanıtım, sponsorluk seçeneklerini inceleyerek karar verebilirsiniz.

Tasarımhaber kendi reklamları ile diğer reklam networkleri'nin internet tarayıcınızdaki çerezleri, elde edebildiğimiz diğer kullanıcı verilerinin hangilerini nasıl işlediğiyle ilgili gizlilik politikamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adblock ve benzeri reklam engelleyici eklentilerin sitemizi ziyaretinizde kullanılmamasını bekliyoruz. 🙏

Reklam ve sponsorluk seçenekleri için size uygun olanı seçmeniz noktasında, fiyat - süre vb. konularda merak ettiğiniz diğer herşey için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.