Pastel renklerde tatlı ve farklı bir fırın

Pastel renklerde tatlı ve farklı bir fırın

Raymond veya Ray Ray olarak son zamanlarda oldukça fazla tanınmakta olan pasta ustası , Instagram hesabında kendisini "  vasıfsız bir pasta şefi " olarak tanıtıyor

Raymondveya Ray Ray olarak son zamanlarda oldukça fazla tanınmakta olan pasta ustası , Instagram hesabında kendisini " vasıfsız bir pasta şefi " olarak tanıtıyor . Ancak, tatlı ve renkli eserlerinin görüntüleri bunun tersini gösteriyor.

Melbourne, Avustralya'da yaşamakta olan Raymond, hamur işlerinin kendisini sayılardan daha fazla ilgilendirdiğini  daha sonradan fark ettiğini söylüyor. Mutfak spesiyaliteleri: çörekler, fal kurabiyeleri ve çubuklar gözlere oldukça fazladan etki ettiği gibi damak ta noktasında da son derece başarılı olduğu görülüyor.

Alışagelmiş olduğunuz tatlı ve pasta görüntülerinin çok dışına çıkmış olan Raymond aslında bu işin eğitimini almış bir uzman değil. Daha önceleri uzun yıllar boyunca muhasebe işi ile uğraşmış ve kendi yeteneğinin sonradan bir anda farkına varmış.

Çevresindekilerini kendisine bu konu da çok başarılı olduğunu söylemeleri üzerine eserlerini herkese paylamaya başlamış. Kısa bir süre içerisinde umduğunun çok ötesinde bir noktaya gelen fırın ustası şimdilerde kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün