Tasarımcının karantina sürecinde yaptığı Bugatti yorumunu keşfedin

Tasarımcının karantina sürecinde yaptığı Bugatti yorumunu keşfedin

Shenzhen merkezli endüstriyel tasarımcı Rafal Czaniecki, Bugatti'yi TERRACROSS adı verilen fütüristik konseptli bir 4 x 4 'e dönüştürdü.

Konsept, birbirine çok zıt iki otomobil türünün bir karışımı: yüksek performanslı bir süper otomobil ve kaba her koşula hazır bir 4 × 4 olarak yorumlanabilir.

Tasarımcı yarattığı bu model hakkında şunları ifade ediyor;

otomobil endüstrisi değişiyor, lüks markalar SUV'lar piyasaya sürüyor ve genellikle şaşırtıcı etkiler yaratan yeni formlar ve stiller keşfediyor
0′dan 100′e sadece 4 saniyede çıkabilen elektrikli araba!
Steve Fambro, elektrikli araçların en göze batan sorunlarının - menzil ve şarj süreleri - üstesinden gelebilecek bir mobilite çözümü hedefiyle Aptera’yı duyurdu.

Tasarımın ana fikirlerinden biri, şeffaf reçine formlu tekerlek kemerleriyle çevrelenmiş olması diyebiliriz. 3D baskılı metal çerçeve, bu tür bir teknolojinin karşılayabileceği olasılıkları göstermek için tasarlanmış.

Tasarımcı , konseptin 'uzun pandemik hafta sonları ve akşamları boyunca 3B modelleme, markalaşma ve grafik tasarım ile deney yapmanın ve eğlenmenin' bir sonucu olduğunu söylüyor.

Jaguar’dan kürek konseptli yarış arabası tasarımı
Jaguar, Kookmin Üniversitesi’nde endüstriyel tasarım öğrencisi Hyunsik Moon’un Unity-One Vision yarış konsepti olarak yeniden canlandırdı.
- Reklam Alanı -
Murat E.

Yazar Murat E.

Mimari projeler, tasarım araçları ve teknoloji ile tasarımı buluşturan konularda içerikler paylaşıyorum. Aynı zamanda Türkiye'nin En Büyük Yapı Platformu YapıForumu.com'un kurucusuyum. #blogger
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün