Neonlight'ta büyüleyici çiçekler

Neonlight'ta büyüleyici çiçekler

Fotoğrafçı Erika Parfenova , Neon Bitkiler projesini Rusya'nın Karadeniz kıyısındaki turistik eğlence merkezi Limanchik'te gerçekleştirdi .

Fotoğrafçı Erika Parfenova , Neon Bitkiler projesini Rusya'nın Karadeniz kıyısındaki turistik eğlence merkezi Limanchik'te gerçekleştirdi . Dağda bir arada bulunmakta olan ve bir rüyadan çıkmış gibi görünen, yumuşak ve renkli ışıklandırmayla daha güzel bir görünüme sahip olmuş olan bir dizi çiçek, çeşitli bitkisel dokuları ortaya koyuyor. Akşam karanlığında doğanın güzelliğine hayran kalan Rus sanatçı  , fotoğraflarında " bitkilerin mistik güzelliğine " dikkat  çekiyor .

Doğal güzellikleri son zamanlarda oldukça fazla gündeme getirerek büyük bir başarı elde eden sanatçı son çalışmasıyla da oldukça büyük bir beğeni kazanmış bulunuyor. Doğal haliyle bile son derece muntazam görünen çiçekleri yapmış olduğu özel tasarım ışıklandırmayla daha güzel bir şekle dönüştürüyor. Ziyaretçilerin gördükleri zaman hayranlıklarını gizleyemedikleri mu muhteşem tasarım görenlerin yüzünü güldürüyor.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün