Nanobloklara sanatsal dokunuşlar

Nanobloklara sanatsal dokunuşlar

Bir butikten neler beklersiniz? Küpeler, diğer takılar ve süs eşyaları mı? Paris'te yer alan bir butik nanabloklar(legolar) ile farklı tasarımlara ait ürünlere imza attı. Hedef kitlesi olarak gençleri belirleyen butik, ilerleyen dönemlerde daha fazla ve farklı ürünler üreterek alıcıların ilgisini çekmek istiyor.

Lego ile elektrogitar tasarımı

Legolar ile tasarlanmış olan elektrogitar tasarımı şimdiden birçok insanın ilgisini çekmiş görünüyor. Sadece elektro gitarı oluşturmak için üretilmiş lego parçaları kendine has renklere de sahip. Daha çok genç insanların ziyaret ettiği butik, rock müziğin isyankar ve gençlik yanlısı tavrını ürünlerinde yansıtmak istemiş.

Legodan bir köpek yapabilir misin?

Lego ile oluşturulmuş ilginç ürünlerden birisi de fotoğrafta yer alan köpek. Butik sahibi bunu tasarlarken ne düşündü bilinmez ama gayet ilgi çekici bir yapıya sahip olduğu söylenebilir.

Bugüne Kadar Görmediğiniz İlginç Ürün Tasarımları
Günümüzde üniversitelerde lisans bölümü olarak da yer alan endüstri ürünleritasarımı[http://bizbilirizbiz.blogspot.com/2014/02/en-yaratc-ve-farkl-108-tasarm.html] hayatımızda önemli yer kaplamaktadır. Maddenin en verimli, yararlı vefonksiyonel bir biçimde kullanımı için çalışan ürün tasarımcılar…

Kompozisyon yaratmak?

Butiği ziyaret eden bazı insnlar konseptin tam olarak farkına varamasa da butik sahibinin yapmak istediği bir kompozisyon oluşturmak. Buradaki ana unsur ise nanobloklar. Küçük parçalardan büyük anlamlar çıkarmak. Bu konseptin farkına varan gençler ise ürünleri satın alıyor.

Little MOTHERHOUSE
Limon balsamından nane şekline veya daha dramatik olarak kestaneden pancara batırılmış buzlu kestaneye geçerken , Little MOTHERHOUSE
- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün