Motorola'nın 3 yeni akıllı saat detayları ortaya çıktı

Motorola'nın 3 yeni akıllı saat detayları ortaya çıktı

Her sene akıllı saat sektörüne yeni modelleri eklenen, yeni saat tasarımları ve teknolojileri ortaya çıkmaya devam ediyor. Motorola firmasının ise bu sene tanıtacağı 3 yeni akıllı saatinin detayları ortaya çıktı. Motorola'nın yeni akıllı saatleri, bu senenin yaz aylarında tanıtması bekleniyor. Moto G Smartwatch modeli Haziran'da, Moto Watch modeli ve Moto One modellerinin ise Temmuz ayında tanıtılması bekleniyor.

Panasonic gaz çıkaran bir robot geliştirdi 🤖.. İşte detayları..
Bu defa Panasonic firması tarafından bir kitlesel fonlama neticesinde çok kısa bir sürede sevilen ve gaz çıkaran bir robot geliştirildiği haberini sizlerle paylaşmak istedik.

Motorola, 2016 yılında akıllı saat sektörünü terk etmişti. Geçtiğimiz yıl 2019'da ise Moto 360 adlı akıllı saatini tasarlayarak tekrardan bu sektörde biz de varız imajı vermişti. Yeni çıkaracakları 3 yeni tasarım da ise hedef bütçe dostu olmak. Tasarım noktasına aşağıdaki görsel üzerinden bakacak olursak iki fiziksel düğme ve dairesel bir kadran özelliği bizleri bekliyor olacak.

Motorola'nın akıllı saat modeli

Saatlerin Donanım Özellikleri

Saatlerin donanım özelliklerine bakacak olursak Qualcomm'un güç yongalarının saate ekleneceği dile getirildi. Üst model saatler için Snapdragon Wear 4100 bütçe dostu modellerin ise Snapdragon 3100 ile gelmesi bekleniyor. Saatlerin Ram kapasiteleri ise en az 1 GB olacak.

- Reklam Alanı -
Mehmet Tandoğan

Yazar Mehmet Tandoğan

Ben Mehmet. 28 Eylül 1994 doğumluyum. 5 yılı aşkın haber editörlüğü tecrübemle, sizlere ilginizi çekececeğiniz kategorilerde yazılar yazmaktayım. Umarım sizler için faydalı olur.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün