Modernist mekan dizaynı için üretilmiş ilginç tasarıma sahip ürünler

Modernist mekan dizaynı için üretilmiş ilginç tasarıma sahip ürünler

Günümüzde gelişen bilim ve sanat sayesinde tasarım alanında da birçok yenilik ve ürün ortaya çıkmıştır. Bunda elbette ki önemli enstitü ve üniversitelerden mezun olmuş tasarımcıların büyük bir payı mevcut. Peki modern zamanda ortaya çıkan ve mekan dizaynı için üretilmiş ilginç tasarıma sahip ürünler nelerdir?

Sert fakat bir o kadar da uyumlu!

Ahşap ürünler, tasarımcıların her zaman dizaynda kullandığı ürünlerdir. Fotoğrafta yer alan ve Güney Amerika mobilyalarından esinlenilerek tasarlanmış sandalye, basit ahşapın ne kadar şık ve modern bir şekilde kullanılabileceğinin kanıtı olarak karşımıza çıkıyor. Oval görünümü ve oturduğunuzda sizi kendine çekmesi de konfor ve uyumluluk açısından harika duruyor.

Aydınlatmaya yeni bir soluk getiriyor...

Aydınlatma, kuşkusuz ki iç mekan tasarımı için vazgeçilmez bir unsurdur. Zarif ve şık lambalar da günümüz modern tasarımının öne çıkan özellikleri olarak hafızalara şimdiden kazındı! Bu ürünlerin tasarımları zıt renkleri bir araya getirerek mekana kontrastın hakim olmasını mümkün kılıyor.

Bugüne Kadar Görmediğiniz İlginç Ürün Tasarımları
Günümüzde üniversitelerde lisans bölümü olarak da yer alan endüstri ürünleritasarımı[http://bizbilirizbiz.blogspot.com/2014/02/en-yaratc-ve-farkl-108-tasarm.html] hayatımızda önemli yer kaplamaktadır. Maddenin en verimli, yararlı vefonksiyonel bir biçimde kullanımı için çalışan ürün tasarımcılar…

İtalyan tasarımı

70'li yılların sonunda tasarlandıktan sonra, günümüze uyarlanan bu koltuklar konforun yanında farklı bir dünya hissi yaratmaktadır. İtalyan tasarımına sahip olan bu koltuklar, gelecekte de yeniden tasarlanmayı bekliyor!

Fort Makers Mükemmel Bir Sergi İle Karşınızda!
Fort Makers [https://fortmakers.com/], çok iyi bilinen bir çocuk kitabı olanGoodnight Moon’dan etkilenerek farklı tarzda iç mekan dizaynı oluşturdu.Oluşturulan iç mekan tasarımı ziyaret edenleri farklı bir dünyaya sürüklüyor. Mükemmel bir iç mekan tasarımı olmuşBirçok kişi tarafından bilinen Goo…

Modernist bakış açısı ile üretilen mobilyaların ortak özelliği estetik açıdan göze hitap etmenin yanında konforu da ön plana çıkarmaktır.

- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün