Modern, kullanışlı ve ilginç ürün tasarımlarından birkaçı

Modern, kullanışlı ve ilginç ürün tasarımlarından birkaçı

Günümüzde üniversitelerde lisans bölümü olarak da yer alan endüstri ürünleri tasarımı hayatımızda önemli yer kaplamaktadır. Maddenin en verimli, yararlı ve fonksiyonel bir biçimde kullanımı için çalışan ürün tasarımcıları yaratıcı ve şık ürün tasarımlarına imza atıyor.

Kitap okurken uyuyakalmayın!

Listemizin başında ilginç bir koltuk yer almakta. Sallanma özelliği de olan bu koltuk tek bir ağaç parçasının yontulması ile elde edilmiş. Oturma ve yaslanma pedi olan bu koltuk yukarıdan sarkan bir ışıkla taçlandırılmış. Rahat bir şekilde kitabınızı okurken sallanmaya başlarsanız uyuya kalabilirsiniz!

Artık dağıtmadan kesebileceksiniz!

Sandviçinizi kesmekte zorlandığınız oldu mu hiç? Bunu birçok kişi tecrübe etmiştir. İşte sandviçinizi taşırmadan ve parçalamadan ikiye ayırmak için çok kullanışlı bir alet. Artık malzemelerinizi sağa sola dökmeyeceksiniz.

Little MOTHERHOUSE
Limon balsamından nane şekline veya daha dramatik olarak kestaneden pancara batırılmış buzlu kestaneye geçerken , Little MOTHERHOUSE

Az yer kaplayan bıçak takımı

Bıçağın kullandığımız alanı neresidir? Elbette ki bu soruya herkes keskin kısmı diyecektir. Bu fikirden yola çıkan tasarımcımız, bıçağın kesmek için kullanılmayan kısmını farklı bir düşünce ile kullanmış ve başarıya ulaşmış. Tek bir bıçak bütün bıçaklar anlamına geliyor. Dışında yer alan koruyucu kalıbı da çok şık ve güvenli duruyor.

Hız tutkunlarının hastası olacağı drone DJI FPV duyuruldu
Her geçen gün teknolojinin ilerlemesiyle birlikte drone teknolojisi de farklıaçılardan ilerleyiş gösteriyor. Gerek insansız hava araçları iha’lar gereksediğer sektörde kullanılan drone’lar günlük hayatta bizlere farklı hizmetsunmaktadır. Xiaomi, boyundan bağlı bluetooth kulaklığını duyurduTelefo…

Diş macunu kapağı derdinden kurtulun!

Diş macunlarının kullanımında bazı zorluklar yaşayabiliriz. Kimi zaman kapağı kaybolur. Bazen ise çok fazla sıkarak macunu ziyan ederiz. Bütün bu dertlerden kurtulmamızı sağlayan pratik bir fikir mevcut. İşte fotoğrafta yer alan düğmeye bastığınız anda istediğiniz kadar macunu kullanma şansınsa sahipsiniz. Hem de tüpün içindeki bütün macunu verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.

- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün