Modern çağda tekrar düşünmemizi sağlayan mücevher tasarımları

Modern çağda tekrar düşünmemizi sağlayan mücevher tasarımları

Her alanda olduğu gibi ürün tasarımı alanında da zamanla yenilikler ve modern dokunuşlar kendini göstermektedir. İşte sizin için bir araya getirdiğimiz modern tasarıma sahip mücevherler!

Kulakta balık mı?

İki adet balığın kuyruk ve başlarının orjine göre simetrik bir şekilde tasarlandığı bu küpe, üzerindeki zümrüt taşları ile de göz dolduruyor. Balık fikrinin nereden çıktığı bilinmez ama birçok bayanda şık duracağı kesin!

Şık ve zarif bir broşÖzellikle geçmişte kullanılan broşlar, günümüzde pek rağbet görmemektedir. Buna rağmen bu broşu gördüğünüz anda içinizde broş takma isteği oluşabilir. Zümrüt ve safir taşları ile bezenmiş bu broş eski çağ medeniyetlerinin simgelerine benzetiliyor. Birçok ünlü ve zengin insanın bu broşu takmayı tercih ettiğini biliyoruz.

Bir Mısır kraliçesi olmaya hazır mısınız?

Altının ve gümüşün kombinasyonu ile oluşturulmuş olan bu kolye doğanın bir simgesi olduğu düşünülerek tasarlanmış. Antik çağdan günümüze dek doğa ile insanın ilişkisinden ortaya çıkan mücevherler düşünülerek oluşturulmuş. Bir güneşi andıran bu kolye birçok insan tarafından Mısırlı kraliçelerin mücevherlerine benzetiliyor.

Bugüne Kadar Görmediğiniz İlginç Ürün Tasarımları
Günümüzde üniversitelerde lisans bölümü olarak da yer alan endüstri ürünleritasarımı[http://bizbilirizbiz.blogspot.com/2014/02/en-yaratc-ve-farkl-108-tasarm.html] hayatımızda önemli yer kaplamaktadır. Maddenin en verimli, yararlı vefonksiyonel bir biçimde kullanımı için çalışan ürün tasarımcılar…
- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün