Lüks ve klasiğin ahenkli dansını yansıtan iç mekan tasarımları

Lüks ve klasiğin ahenkli dansını yansıtan iç mekan tasarımları

Evlerimiz bizlerin yaşam alanları olurken, maddi durumları daha iyi olan insanlar için bazen hobi alanına da dönüşebiliyor. Pahalı tasarım ürünleri, önemli sanat eserleri ve mobilyaların yer aldığı evler birçok insanın hayalidir. İşte sizler için derlediğimiz lüks ve klasik unsurları barındıran iç mekan tasarımları!

2021 Yılına Hakim Olan Duvar Boyası Renkleri
Her sene farklı ülkelerdeki iç mekan tasarımcıları bir araya gelerek yeniyıldaki hakim renkler hakkında fikir alışverişinde bulunurlar. 2021 yılı içinöne çıkan duvar boyası renkleri ise göz dolduruyor. Bakalım 2021 yılı trend[https://www.biboya.com.tr/blog/genel/2021de-hakim-olacak-dekorasyon-trendleri#:~:text=2021%20y%C4%B1l%C4%B1%20trend%20dekorasyon%20renkleri,-2020…

Duvar kağıtları kendini öne çıkarıyor

Renklerin uyumuna diyecek bir şey yok. Fakat duvar kağıtlarının kalitesi ve duruşu bu evi lüks kılan unsurlar. Modern ürünlerin de kullanıldığı bu tasarımda eskiye gönderme yapmak amacıyla klasik tarzda bir şömine de yer alıyor.

Lüks giysi odası

Geniş ve lüks evlerde giysi odalarının olduğu herkes bilir. Bir mağazaya benzeyecek şekilde tasarlanmış bu odada klasik unsurlar da göze çarpıyor.

Restaurant İç Dizaynı Hakkında Bazı İpuçları
Yeme içme sektörü hiç bir zaman önemini yitirmeden hizmet etmeye devam eden birsektördür. Bu nedenle birçok insan, sermayelerini bu sektöre yatırıp birrestaurant açarak para kazanmak ister. Peki kazancınızı arttırmanın ve süreklimüşteri elde etmenin yolu nedir? Bunun için sizlere restaurantınızın…

Çünkü bina klasik!

Lüks olan bu evde klasik tarzın bir koşul olarak öne çıktığını görüyoruz. Bundaki temel sebep ise binanın eski ve klasik tarzda inşa edilmiş olmasıdır. Fakat iç mekanı tasarlayan dekoratöre de buradan tebriklerimizi iletmek isteriz.

- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün