Kullanım Koşulları

TasarımHaber.com Kullanım koşullarını bu sayfada sizlerle paylaştık.

Tasarımhaber.com Bir içerik platformudur. İçeriklerimiz yine web üzerinden farklı kaynaklardan faydalanılarak oluşturulmaktadır. Siteyi kullanımınız bu sayfada yer alan kurallara tabii olup herhangi bir haber vermeksizin, uyarıda bulunmaksızın bu kurallar değiştirilebilir, kaldırılabilir veya güncellenebilir.

Siteyi kullanımınız içeriklerimizi ziyaret etmek, yorumda bulunmak ki bu konuda herhangi bir yorum yapmadan önce yorum politikası aydınlatma metnimizi okumanızı önermekteyiz.

İçeriklerimiz yazarlarımız ve misafir yazarlarca emek verilerek hazırlanmakta. Bu sebeple içeriklerin kaynak gösterilmeksizin kullanımı veya metinlerden alıntı yapılması halinde her türlü yasal hakkımız saklıdır.

Sitemizde 3.taraf yazılımlar, reklam platformları ve benzeri analitik - analiz scriptleri kullanılabilmektedir. Bu yazılımların kişisel verilerinize ait nasıl tasarufta bulunduğuyla ilgili lütfen yeterli araştırmayı yapın. Sitemiz MÜSTAKİL OLARAK herhangi bir kişisel veri depolama işlemi yapmamaktadır.

İçeriklerimiz sponsorlu tanıtım yazılarını da kapsamaktadır. Bu bağlamda reklam amaçlı içeriklerin nasıl paylaşıldığı ya da hangi içeriklerin reklam kapsamında değerlendirildiğiyle alakalı olarak reklam politikamızı okuyabilirsiniz.

  • TasarimHaber.com’un her türlü telif hakları TasarimHaber’e aittir.
  • TasarimHaber.com’un içeriğini oluşturan Haberler, Köşe Yazısı, ürün / tasarım incelemeleri metinlerinin ve görsellerinin tümü ya da bir kısmı TasarimHaber.com'un izni olmadan basılı ya da online (CD, İnternet) ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz.
  • TasarimHaber.com’a ait tüm kurumsal logo, görsel, fotoğraflar izin alınmadan basılı ya da online (CD, İnternet) ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz.
  • İzin alındıktan sonra yayınlanması durumunda metinlerin kaynağı olarak TasarimHaber.com belirtilmesi, (Hatalı kullanım: Tasarımhaber, TasarimHaber.com Web Sitesi, TH, tasarımhaber sitesi vb.), faydalanılan kaynakların, yazan, derleyen, çeviren kişilerin isimlerinin belirtilmesi zorunludur.
  • Günlük gazetelerden alınan haberlerin içeriğinde oluşabilecek hatalardan TasarimHaber.com sorumlu değildir. İçeriğinin düzeltilmesi gereken haberler için önce birincil kaynağına başvurulması gerekmektedir. Söz konusu gazetede tekzip yayınlanmasının ardından TasarimHaber.com’da gerekli düzeltme yapılmaktadır.
  • Yarışma, Etkinlik ve benzeri içerik paylaşımlarında yayınlanan konuk, tarih ya da saat gibi bilgilerde oluşabilecek değişikliklerden TasarimHaber.com sorumlu değildir.
  • Haberler, Köşe Yazısı, Etkinlik, Yarışma, Proje, Ürün ve tasarım incelemeleri içeriklerinde konuyla ilişkili başlıklarına ziyaretçilerin yaptığı yorumlardan TasarimHaber.com sorumlu değildir.

Son olarak tasarimhaber.com sitesi gizlilik politikasını okuyabilir, yayın politikamızı okuyarak genel kullanım koşullarına ilişkin kafanızdaki soru işaretleri için de iletişim sayfasındaki iletişim formundan bize yazabilirsiniz.

Bu sayfa en son 30.07.2021 tarihinde güncellenmiştir.