Katharina Grosse tarafından etkileyici polikromatik heykel

Katharina Grosse tarafından etkileyici polikromatik heykel

Katharina Grosse'nin en son eseri , Alman Hamburger Bahnhof - Museum für Gegenwart'ın içinde yer alan geniş bir kaleydoskop.

Katharina Grosse'nin en son eseri , Alman Hamburger Bahnhof - Museum für Gegenwart'ın içinde yer alan geniş bir kaleydoskop. Mekanı yücelterek uzayın engellerini aşan muazzam, çok renkli bir heykel.

Ortaya koyduğu tüm eserlerde oldukça geniş bir kitleyi etkilemeyi başaran başarılı sanatçı bu kez de kendisinden bekleneni yaptı ve mükemmel denilebilecek eserini sanatseverlere hediye etti. Beklentinin büyük olduğu bu eser sanat severler tarafından beğenildi ve tam not aldı.

https://www.tasarimhaber.com/2021-mercedes-benz-c-serisi-tanitildi/
Duvarlardan zemine, hangarın içinden dışarıya, eski bir demir yolu binasının alanını kapsıyor. Ziyaretçiler sanat eserinin içinden geçerken, soyut şekiller farklı yönlerde bulunarak her açıdan yeni bir görsel oluşturur.

“Biz Değildik” 1 Ekim 2021'e kadar Berlin Müzesi'nde sergilenecek. Grosse'nin çalışmalarını derinleştirmek için yakında bir monografi çıkacak ya da Instagram hesabına göz atmak mümkün .

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün