Karavanı güzel bir müzik stüdyosuna dönüştü

Karavanı güzel bir müzik stüdyosuna dönüştü

Bir karavanı oldukça güzel ve konforlu bir müzik Stüdyosuna dönüştürme fikri gerçekten de çok güzel. Rahat  bir şekilde seyahat ederken birbirinden güzel renkler eşliğinde kaliteli bir müzik stüdyosu kimin hoşuna gitmez ki. Fabrizio Morra , Rasmus Linderos , Enrike Puerto ve Stellan Von Reybekiel gibi oldukça önemli sanatçı ve marangozları bir araya getiren Snask'ın projesi olarak bu eser ortaya konmuştur.

İsveçli kreatif ajans  bu güne kadar belki de birçok kişinin hayallerini süsleyen bu güzelliği ortaya koyarak birçok kişinin hayallerinin gerçekleşmesine verile oldu. Snask tarafından finanse edilen ve üretilen bu muhteşem eser imkanı bulunmayan gençlere prodüksiyon, müzikal ve sinematografik noktada erişimin sağlanabilmesi için Turning Tables derneği için yapılmış oldu.

Eser birçok kişi tarafından büyük bir beğeni ile alkışlandı. Eseri yapan ve sergileyenlerin oldukça iyi ve keyifli bir iş yaptıkları neredeyse herkesin ortak fikriydi. Eserin çok güzel bir maksatla kullanılacak olması da ayrıca farklı duyguların yaşanmasına sebep oldu. Benzeri bir takım daha eserlerin aynı ekip tarafından mutlaka ortaya konulması gerektiği fikri de oluştu.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün