Juno: Frama'dan Kopenhag'da 2.0 fırın

Juno: Frama'dan Kopenhag'da 2.0 fırın

Studio Frama , Kopenhag'ın Østerbro semtindeki bir konut binasının zemin katında bulunan zarif ve minimalist fırın Juno The Bakery'nin tasarımının mimarı olarak bilinmektedir.

Studio Frama , Kopenhag'ın Østerbro semtindeki bir konut binasının zemin katında bulunan zarif ve minimalist fırın Juno The Bakery'nin tasarımının mimarı olarak bilinmektedir. Juno, fırıncılık konseptini yeniden icat eden ve bu tür bir dükkanın özelliklerini yeniden ziyaret etmekte olan yeni özellikleriyle, samimi ve sıcak bir mahalle ruhunu korumaktadır.

"Juno'nun vizyonu, geleneksel fırıncılık işçiliği ile çağdaş bir yemek deneyimi arasında mükemmel bir bağlantı oluşturmaktı", Frama'nın kurucusu Niels Støyer Christophersen sizlere muhteşem eserini sunuyor.  Kopenhag'da gezme şansınız olursa, İskandinav tasarım tutkunlarının keyfi yaşatacak bu noktayı kaçırmayın!

Son zamanlarda alışıla gelmiş olan fırın modellerinden çok uzakta olmasına rağmen oldukça başarılı bir iş olması sebebiyle konu ile alakalı olan birçok kişinin takdiri bu tasarım için uygun görülmüştür. Son zamanlarda çeşitlilik ve farklılık noktasında zayıf olan bu alanda yenilik herkesi çok memnun etmiş gibi görünüyor.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün