İsviçre çakısı gibi açılabilen 7 ekranlı dizüstü bilgisayar!

İsviçre çakısı gibi açılabilen 7 ekranlı dizüstü bilgisayar!

Çoklu ekran kurulumları bugünlerde profesyoneller için pek çok alanda olduğu gibi oldukça normal hale geldi.

Geçmişte çift ekranlı dizüstü bilgisayarlar görmüş olsak da, İngiltere merkezli Expanscape, taşınabilirlik için kendi içine katlanan çoklu ekran kurulumuyla dizüstü bilgisayar oyununuzu üretkenliği en üst düzeye çıkarmak istiyor.

Dürüst olmak gerekirse, burada gördüklerimiz en çok aranan çoklu ekran masaüstü kurulumlarını bile utandıracak.

Şirket henüz emekleme aşamasında ve meraklılarına satmayı planladığı Aurora 7 dizüstü bilgisayar prototipini yarattı - geleceğe taşınıyor. Şirket, ticari sürümü en kısa sürede hazırlamayı planlıyor.

Yüksek çözünürlüklü bir sürü ekran!

Tasarımdan ve formundan bahsetmişken, dizüstü bilgisayar daha çok PC dünyasının bir İsviçre Çakısı gibi görünüyor 17,3 inçlik bir ana ekrana sahip.

Ardından, 17,3 inçlik diğer üç ekran paneli dışa doğru dönüyor - biri yatay yönde ve diğeri dikey yapılandırmada her iki tarafta duruyor. Ayrıca hepsi 60Hz'de çalışan 3840 × 2160 çözünürlüğe sahip.

17 kilogram ağırlığında bir alet çantası gibi!

Tek sıkıntı, ağırlığı gibi duruyor. Expanscape Aurora 7 dizüstü bilgisayar 17 kilogram ağırlığında ve bu hiçbir standarda göre hafif değil. Tabi bunu göze alabiliyorsanız, makinanın tam bir cehennem silahı olduğunu söylemek yanlış olmaz..

DevOps, SecOps, CyberSecurity ve Day, Stock, Commodity Trader gibi insanlar - taşınabilirlik yönünden ödün vermeden çoklu ekran kurulumuna ihtiyaç duyan kişiler için mükemmel bir dizüstü bilgisayar Expanscape, potansiyel müşterileri olmayı hedefliyor.

Bu dönüşen çok ekranlı dizüstü bilgisayarın ticari olarak daha uygun, daha hafif temiz bir tasarım ve makul bir fiyat etiketi ile üretim hatlarına ulaşmasını umuyoruz. Sen ne düşünüyorsun? Doğru olan metriklerden birine sahip olmak ister misiniz?

- Reklam Alanı -
Murat E.

Yazar Murat E.

Mimari projeler, tasarım araçları ve teknoloji ile tasarımı buluşturan konularda içerikler paylaşıyorum. Aynı zamanda Türkiye'nin En Büyük Yapı Platformu YapıForumu.com'un kurucusuyum. #blogger

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün