İçinizi ısıtacak bir stop-motion kısa film

Yeni Zelanda merkezli Claire Campbell tarafından yazılan ve canlandırılan bir stop-motion kısa filmi sizlerle paylaştık.

Ahmet E.
Ahmet E.

Bazen yardım, özellikle en çok ihtiyacınız olduğunda beklenmedik kaynaklardan gelir. Dunedin, Yeni Zelanda merkezli Claire Campbell tarafından yazılan, yönetilen ve canlandırılan içten bir stop-motion kısa filminin arkasındaki ana mesaj budur . “ Kış Blight ” sert soğuk bir büyü sırasında evini ısıtmak için mücadele Bill adında yaşlı bir adam, izler.

Odun tamamen tükendikten sonra, bahçesinde duran tek yaprak dökmeyen bitkiyi kesmek zorunda kalır, ancak ona durması için yalvaran coşkulu bir çam kozalağı ile karşılaşır.

Yapımcılığını Shine on Films'ten Jon Wilson'ın üstlendiği ve müziği Hanan Townshend'e ait olan animasyonun tamamlanması beş yıldan fazla sürdü ve Bill'in el örgüsü kazakları ve ölçeğe uygun olarak oluşturulmuş ayrıntılı bir set gibi titizlikle hazırlanmış ayrıntılarla dolu. İzle Bu verme-of videosu ve Campbell'ın kontrol Instagram bunun nasıl bir araya geldi bakmak bir perde arkasına ilişkin.

Video