Hız tutkunlarının hastası olacağı drone DJI FPV duyuruldu

Hız tutkunlarının hastası olacağı drone DJI FPV duyuruldu

Her geçen gün teknolojinin ilerlemesiyle birlikte drone teknolojisi de farklı açılardan ilerleyiş gösteriyor. Gerek insansız hava araçları iha'lar gerekse diğer sektörde kullanılan drone'lar günlük hayatta bizlere farklı hizmet sunmaktadır.

Xiaomi, boyundan bağlı bluetooth kulaklığını duyurdu
Telefonlarıyla ülkemizde hizmet veren ve çok rağbet gören teknoloji devi Xiaomi,yeni boyundan bağlı Bluetooth[/facebook-akilli-gozluklerine-yuz-tanima-teknolojisi-ekleyecek/]kulaklığınıduyurdu. Kulaklık ile çeşitli görsel ve detaylar yayınladı. Kulaklığın görüntüsüdoktorların kullandığı stetesko…

İlerleyen teknolojiyle birlikte drone'lar günümüzde ve günlük hayatımızda daha çok kullanılmaya başlandı. Dolayısıyla günlük yaşantımızın artık vazgeçilmez bir parçası haline gelebilir. Bu durum ile yeni drone çeşitleri yapılmaya devam etmektedir.

DJI'nın yeni drone'u FPV sonunda tanıtıldı ve detaylandırıldı. Hız ve aksiyon tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir cihaz olacak. Birçok yerde Fast and Furious (Hızlı ve Öfkeli) olarak tanıtılan yeni drone ile yüksek hızlara ulaşabileceksiniz.

140 km/s hıza ulaşabilen bir drone

4K / 60 FPS ya da 1080p / 120 FPS görüntü kalitesine ulaşabilecek ve saatte ise 140 km/s bir hıza çıkacak. El hareketlerinizi de takip edebilen bu drone için sezgisel hareket kontrol cihazını da ek olarak alabilirsiniz.

150 dereceye kadar süper açılı çekim yapabilen drone DJI FPV'nin bu yıl çıkışıyla birlikte fazla satış rakamlarına ulaşılması bekleniyor.

- Reklam Alanı -
Mehmet Tandoğan

Yazar Mehmet Tandoğan

Ben Mehmet. 28 Eylül 1994 doğumluyum. 5 yılı aşkın haber editörlüğü tecrübemle, sizlere ilginizi çekececeğiniz kategorilerde yazılar yazmaktayım. Umarım sizler için faydalı olur.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün