Herkesi aşı olmaya teşvik eden canlı posterler

Herkesi aşı olmaya teşvik eden canlı posterler

Amplifier, covid-19 aşısı olmak istemeyen veya olmayanlar için teşvik edici canlı posterler tasarlanmasını talep etti. Bu sayede insanlar bu görseller aracılığıyla zihinsel olarak aşı olmaya kendilerini hazır hissedecekler. Tüm posterleri ve görselleri konumuzda bulabilirsiniz.

Los Angeles müzeleri yüzde 25 kapasiteyle yeniden açılacak
Devam eden Covid-19 krizinin ortasında bir yıllığına kapatılan Los Angeles’takimüzelerin, güvenlik önlemleri alınarak bugünden itibaren yüzde 25 kapasite ileaçılmasına izin verilecek. Haber, Los Angeles County’deki enfeksiyonoranlarının, ilçenin en katı kısıtlamaların hala geçerli olduğu “mor” ka…

Amplifier yönetici direktörü Cleo Barnett, Artnet News'e “Sanat eserlerini dünyanın dört bir yanındaki yüz milyonlarca insana dağıtacağız” dedi. Afişler ve Facebook'taki dijital reklamlar, ABD'deki Reklam Konseyi'nin reklam panoları haline gelecek, hastanelere, sağlık merkezlerine ve sağlık çalışanlarına dağıtılacaktır.

Amplifier, Aşı Güveni Projesi ile düzenlenen kampanya için 100 afiş görevlendiren küresel açık çağrıya yanıt olarak yapılan çalışmalara 100.000 $ ödül veriyor. (Sanatçılardan kampanyanın yaratıcı temasına uymaları isteniyor.)

Kampanya ayrıca aşı ile ilgili soruları ve endişeleri ele alacak olan doktorlarla Instagram Canlı görüşmelerini de içerecek.

Amplifier'ın 90'dan fazla ülkeden 10.500 başvuru alan ilk küresel çağrısı, koronavirüsün yayılmasını durdurmak için bir kampanyada 160 sanat eserinin piyasaya sürülmesiyle sonuçlandı.

Barnett, "Halk sağlığı ve güvenliği mesajları ile eğriyi düzleştirmek ve hayatları kurtarmak amaçlanmıştı" dedi. "Çalışmalarımızı gerçekten kültürel ilk müdahaleciler olarak görüyoruz," ifadelerini kullandı.

Diğer görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

- Reklam Alanı -
Mehmet Tandoğan

Yazar Mehmet Tandoğan

Ben Mehmet. 28 Eylül 1994 doğumluyum. 5 yılı aşkın haber editörlüğü tecrübemle, sizlere ilginizi çekececeğiniz kategorilerde yazılar yazmaktayım. Umarım sizler için faydalı olur.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün