Home ofisinize renk ve fonksiyonellik katacak tasarımlar

Home ofisinize renk ve fonksiyonellik katacak tasarımlar

Koronavirüs pandemisinin, etkisini artırarak ilerlediği günlerde evden çalışmak bir seçenekten çok zorunluluk haline dönüştü. Hal böyle olunca evde yer alan mobilyaların da fonksiyonlarının yetersiz olması işlerimizi etkileyen bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte sizin için derlediğimiz, home ofisinize renk ve fonksiyonellik katacak tasarıma sahip ürünler.

Modernist Mekan Tasarımı İçin Ürün Tasarımları
Günümüzde gelişen bilim ve sanat sayesinde tasarım alanında da birçok yenilik veürün ortaya çıkmıştır. Bunda elbette ki önemli enstitü ve üniversitelerden mezunolmuş tasarımcıların[https://tr.wikipedia.org/wiki/End%C3%BCstriyel_tasar%C4%B1m] büyük bir payımevcut. Peki modern zamanda ortaya çıkan…

Kapalı kapılar ardında renk cümbüşü

Bu çalışma masası tasarımı fonksiyonelliğinin yanında sahip olduğ renkler ile ortama canlılık katıyor. Katlanabilir bir dayanağı olan masa aynı zamanda kitaplı haline de getirilebiliyor. Bu da hem ev hem de ofis için kullanıma uygun olduğunu gösterir.

Sandalye deyip geçmeyin!

Evden yapılan çalışmalar çoğunlukla bilgisayar başında geçmektedir. Bu nedenle saatlerce oturduğunuz sandalyelerin önemi de artmaktadır. Belinizin doğal şeklini kavrayabilecek bir sandalyeye sahip olmalısınız. Fotoğrafta yer alan sandalye hem tasarım olarak şık, hem de omurga sağlığınız için iyi bir tercih olarak öne çıkıyor.

Modernist bakış açısına ne dersiniz?

Modernist dizayn, günümüzün en çarpıcı tasarım unsurudur. Fotoğrafta yer alan kitaplık bazı zamanlar sehpa olarak kullanılabilir. Göründüğünden daha dayanıklı olduğunu söylemek gerek. Buna ek olarak gün içerisinde dinlenmek için geniş ve portatif bir koltuğa hayır demeyeceğinizi de biliyoruz.

Loş, Fakat Aydınlık Bir Ortam İçin Mükemmel Lamba Tasarımları
Işık ve aydınlanma[https://www.icmimarlikistanbul.com/2018/03/10/aydinlatmanin-ic-mekan-uzerindeki-etkisi/#:~:text=Ayd%C4%B1nlatma%2C%20bir%20i%C3%A7%20mekan%C4%B1n%20modunu,gibi%20bir%C3%A7ok%20tasar%C4%B1m%20%C3%B6gesini%20etkilemektedir.], insanoğlunun varolduğu ilk günden beri ihtiyaç duyduğu …

Pandemi ile birlikte hayatımızda pek çok şey değişti. Değişen şeylerden en göze çarpanı ise kapandığımız evlerimiz ve mobilyalarımız oldu. Bu nedenle tasarımcı ve mimarlara büyük bir iş düşüyor.

- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün