Günümüze uyarlanan klasik saat tasarımları

Günümüze uyarlanan klasik saat tasarımları

Eski tip klasik saatler hala birçoğumuzun kullandığı saatlerdir. Birkaç tasarımcının bir araya gelerek ortaya çıkardığı yeniden dizayn edilmiş bu klasik saatleri görünce yeni bir saat satın almak isteyeceksiniz!

Klasik fakat günümüzün izlerini taşıyor!

Klasik saatler, genellikle çok şatafatlı olmayan sade saatler olarak karşımıza çıkardı. Yeniden dizayn edilen bu saatler de aynı özellikleri taşısa da daha albenili durduğu söylenebilir.

Kahverengi deri ile uyumlu bir tasarım

Deri ile birlikte kullanılan saatler her zaman ilgi çekici olmuştur. Fakat fotoğrafta yer alan saatin renklerinin uyumu deriyi daha fazla ön plana çıkartıyor. Klasik bir hava yaratılırken modern görünüm de kendisini belli ediyor.

Loş, Fakat Aydınlık Bir Ortam İçin Mükemmel Lamba Tasarımları
Işık ve aydınlanma[https://www.icmimarlikistanbul.com/2018/03/10/aydinlatmanin-ic-mekan-uzerindeki-etkisi/#:~:text=Ayd%C4%B1nlatma%2C%20bir%20i%C3%A7%20mekan%C4%B1n%20modunu,gibi%20bir%C3%A7ok%20tasar%C4%B1m%20%C3%B6gesini%20etkilemektedir.], insanoğlunun varolduğu ilk günden beri ihtiyaç duyduğu …

Metal tasarımlar hala revaçta

Deri yerine tamamen metal malzemeden tasarlanmış olan saatler yeni dizaynda da kendine yer bulmuş. Fakat bu saatlerde en dikkat çeken özellik ise saatin kadranının arka planındaki ilgi çekici rengin seçimidir.

Siyah deri ile bronz çerçeve ancak bu kadar uyumlu olabilirdi

Siyah ve bronz renklerinin bir arada kullanımı güzel bir seçenek olmakla birlikte, sade bir saat seçimi için ideal duruyor. Bunun yanında deri kullanımı yine kendisine yer bulmuş.

Facebook, akıllı gözlüklerine yüz tanıma teknolojisi ekleyecek
Sosyal medya devi Facebook, üzerinde çalıştığı son teknoloji akıllı gözlüklerineyüz tanıma teknolojisini eklemeyi düşünüyor. Uzun süredir üzerinde çalışmışolduğu bu gözlük sayesinde arttırılmış gerçeklik özelliğine sahip. Motorola’nın 3 yeni akıllı saat detayları ortaya çıktıHer sene akıllı saat…
- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün