FlipFlip ile videolarınızı harika Flipbook'lara dönüştürün

FlipFlip ile videolarınızı harika Flipbook'lara dönüştürün

FlipFlip , Philippe Hadey tarafından piyasaya sürülmüş ve akıllı telefonlardaki videolarınızı flipbooklara dönüştürmenize yardımcı olan yeni çevrimiçi hizmettir.

FlipFlip , Philippe Hadey tarafından piyasaya sürülmüş ve akıllı telefonlardaki videolarınızı flipbooklara dönüştürmenize yardımcı olan yeni çevrimiçi hizmettir. Yeni teknoloji ile bundan önce yapmak istediğiniz ve yapamadığınız birçok şeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

FlipFlip ile hatıralarınız yeni sürüm olan 2.0'da sizler izin yeniden ortaya çıkmaktadır. En iyi anlarınız artık her zaman ve eğlenceli, sanatsal bir biçimde kullanılmaya hazır bir şekilde böylece Mohawk kağıdında sizler için yer almış olacak.

Flipbook'un tam olarak ne olduğunu hatırladınız mı? Okulda defterlerinizin sayfalarının köşelerinde bunu kendiniz yapmış olmalısınız. Sayfalar arasında hızlıca gezinmek suretiyle bir nevi küçük bir animasyon ortaya çıkmaktadır.

Uygulamanın en güzel taraflarından birisi de uzun süre önce kullanmakta olduğumuz ve son zamanlarda unutulan kağıdın güzelliklerini bizlere hatırlatmasıdır. Fubizprints baskılar gibi FlipFlip kitapçıklar da çevre dostu malzemelerle basılmıştır. Böylece çevreye her hangi bir zarar bu anlamda kesinlikle olmamaktadır.

Geçmiş zamanları bizlere hatırlatan ve aynı zamanda hatırlatmayla kalmayarak keyifli zamanlar geçirmemizi de sağlayan bu ürünü hızlı bir şekilde sipariş vermek de ayrıca mümkün. Ürün ile geçmişimizi hatırlayarak bugün eğlenmek ve geçmiş günleri hatırlamak mümkün oluyor.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün