Evinizi nasıl daha geniş gösterebilirsiniz?

Evinizi nasıl daha geniş gösterebilirsiniz?

Büyük şehirlerde yaşamanın en büyük dezavantajı da dört duvar arasına sıkışıp kalmaktır. Bunun üzerine küçük bir eve de sahipseniz yaşam sizin için katlanılmaz bir hal alır. Peki evinizde daha ferah ve huzurlu hissetmek için evinizi nasıl daha geniş gösterebilirsiniz? Gelin birlikte inceleyelim.

Pandemi Sonrası İç Mekan Tasarımları
Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs Pandemisi ile birlikte artık ev içi tasarımlar[https://www.arkitera.com/haber/pandemi-sonrasi-konut/] da değişmeye başladı.Eğitim ve iş hayatının uzaktan gerçekleştirildiği bugünlerde insanlar hem ev hemde ofis olarak kullabilecekleri evler tutuyor. Peki bu evler…

Aynalar!

Aynalar evinizde derinlik hissi uyandırır. Bu nedenle aynalar her zaman odalarınızın olduğundan daha geniş olduğu hissini yaratır. Özellikle küçük odalarınıza duvar boyu aynalar yerleştirirseniz daha ferah bir alan hissi yaratırsınız. Bu, evinize inanılmaz derecede genişlik hissi katacaktır!

Açık renk duvar boyası!

Duvar boyalarınızın açık renklerde olması evinizde ışığın daha iyi yansımasını ve aydınlatmanızın optimize olmasını sağlar. Böylece evinizin içerisinde ışık rahatlıkla yansıyarak aydınlık bir ortam yaratacaktır. Koyu renkte boyalar genellikle ışığı soğurur ve evinizi kasvetlendirir. Farklı koyu renkler ile açık renkleri kombinlerseniz hareketlilik yaratırsınız. Bu da evinize canlılık ve genişlik hissi katar.

Mobilyalar!

Minimalist bir iç dizayn tercihi eviniz için en iyi tercih olacaktır. Özellikle az yer kaplayan fakat işlevi çok olan mobilya tercihi evinizde yer açacaktır. Mobilyalarda da açık renk kullanımı daha olumlu olur.

2021 Yılına Hakim Olan Duvar Boyası Renkleri
Her sene farklı ülkelerdeki iç mekan tasarımcıları bir araya gelerek yeniyıldaki hakim renkler hakkında fikir alışverişinde bulunurlar. 2021 yılı içinöne çıkan duvar boyası renkleri ise göz dolduruyor. Bakalım 2021 yılı trend[https://www.biboya.com.tr/blog/genel/2021de-hakim-olacak-dekorasyon-trendleri#:~:text=2021%20y%C4%B1l%C4%B1%20trend%20dekorasyon%20renkleri,-2020…

Bütün bunları uyguladığınız takdirde eskisinden daha ferah bir mekana sahip olacağınızdan kuşku duymayın!

- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün