Evinizi bambaşka gösterecek farklı temalarda duvar kağıtları

Evinizi bambaşka gösterecek farklı temalarda duvar kağıtları

Evin iç tasarımında duvarlar büyük öneme sahiptir. Bu nedenle birçok tasarımcı duvar boyaları ile birlikte duvar kağıtlarının kullanımını gerçekleştirmektedir. Çünkü duvar kağıtları evinizi olduğundan daha farklı göstermek için bulunmaz bir nimettir. Peki duvar kağıtları ile evinizi ne kadar farklı gösterebilirsiniz?

Coğrafi temalı duvar kağıtları

Evinizde otururken Amerika Kıtası'nda gibi hissetmek istemez miydiniz? Ortamdaki mobilyalar ile birlikte mükemmel bir kombinasyona sahip olan bu duvar kağıdı, Amerika'daki kanyonlardan esinlenilerek üretilmiş. Evi sıcak bir ortama dönüştürmesinin yanında doğallık da katıyor.

Londralı Hayırsever Mülteciler İçin Mükemmel Bir Fikir Üretti
Londra’da bir tasarımcı, Suriyeli mülteci aileler[https://www.bbc.com/turkce/haberler/2016/05/160504_cameron_multeci_cocuklar] için tasarladığı iç mekan ile barış mesajı veriyor. Yaratılan ortamın büyüsü isehuzur ve mutluluğun anahtarı olarak ön plana çıkıyor. İşte mülteci aile içintasarlanmış o…

Özgürlük mavide!

Mavi ve açık tonlarının özgürlüğü sembolize ettiğini hepimiz biliyoruz. Fakat, deniz ortamını tamamen gerçekçi bir biçimde yansıtan bu duvar kağıdı size özgürlükten fazlasını sunuyor. Ufak dokunuşlar yapan iç mimarlar, zıt renkteki mobilya ve dekoratif eşyalar ile ortamı farklı bir boyuta taşıyor.

İç Mekan Tasarımında Aydınlatmanın Önemi
İç mimar ve dekoratörlerin bir evin ya da herhangi bir mekanın dizaynında en çokönem verdiği unsurlardan birisi aydınlatmadır. Aydınlatma bir mekanda sondokunuş olarak düşünülse de bir bütünü anlamlandıran unsur olarak karşımızaçıkmaktadır. Spot lamba kullanımı üzerinden aydınlatmanın önemini inc…

Evinizi baştan dizayn etmek istiyorsanız bu tür cesur fikirler içeren duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün