Dünya doğa fotoğrafçılığı ödülü kazanan çekimler

Dünya doğa fotoğrafçılığı ödülü kazanan çekimler

Bir buzul nehirinden aslan dövüşüne kadar, 13 kategoride kazanan fotoğraf çekimleri, doğal dünyanın ihtişamını yansıtıyor. Thomas Vijayan, 'Dünya altüst oluyor' başlıklı Borneo orangutan fotoğrafı ile yılın dünya doğa fotoğrafçısı seçildi.

Görünmeyen Vincent Van Gogh tablosu
Kapalı kapılar ardında 100 yıldan fazla zaman geçiren bir Paris sokağınınVincent Van Gogh tablosu, müzayedede 13.09 milyon euro (11.2 milyon sterlin)kazandı. Burberry, Honor of Kings karakterleri için kıyafet tasarlıyorLüks moda markasıBurberry, Çin’in en büyük video oyunlarından biri içinkıyafe…

Kanadalı sanatçı aşağıdaki fotoğraf için şöyle diyor: 'Aklımda bu çerçeve vardı, bu yüzden bu çekimi yapmak için önce sudaki bir ağacı seçtim. Böylece gökyüzünün iyi bir yansımasını elde edebildim, bu da görüntünün baş aşağı görünmesini sağlıyor. Sonra ağaca tırmandım ve saatlerce bekledim.

Bu, orangutanların başka bir küçük adaya geçmeleri için normal bir yoldur ... Zor bir görevdi ama sonuç karşılığını aldı. Borneo bir fotoğrafçının cennetidir ' ifadelerini kullandı.

Dünya doğa fotoğrafçılığı ödüllerinde altın ve büyük ödüllerin sahibi, Thomas Vijayan oldu.

Ayrıca sanatçının birçok çekim yaptığı fotoğraflar da ödül almıştır. Ödül almaya hak kazanan içerikleri görmek için aşağıdaki galerimize göz atabilirsiniz. Görseller için kendi yorumunuzu ve düşüncelerinizi de yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

- Reklam Alanı -
Mehmet Tandoğan

Yazar Mehmet Tandoğan

Ben Mehmet. 28 Eylül 1994 doğumluyum. 5 yılı aşkın haber editörlüğü tecrübemle, sizlere ilginizi çekececeğiniz kategorilerde yazılar yazmaktayım. Umarım sizler için faydalı olur.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün