Düğme ve boncuklardan hayvanat bahçesine

Düğme ve boncuklardan hayvanat bahçesine

Pandemi sırasında bir kadın düğme ve boncuklardan 200'den fazla hayvan yaptı. Worcestershire'daki Malvern'den Julie Thomas, torunlarının koleksiyonundan bir zürafa yaratıp yaratamayacağını sorduktan sonra kreasyonları yapmaya başladı. Her sabah farklı bir hayvan yaptı ve şimdi "hayvanat bahçesi" için 240 parçası bulunuyor.

Bayan Thomas bu konu için, "Beni eğlendiriyor ve insanları gülümsetiyor" dedi.

Londra’nın Doğu Yakasının görünmeyen resimleri
Doreen Fletcher, 1983′te East End London’ın resim sahnelerine başladı, ancaktanınmama nedeniyle cesareti kırıldıktan bir süre sonra pes etti. Londralı blogyazarı The Gentle Author ile bir tesadüfi karşılaşma, East End resimlerininkamuoyunun dikkatini çekmesine yardımcı oldu. Naziler tarafından …

"Salgından önce bunlar sadece düğme ve boncuklardan oluşan bir koleksiyondu. Ağaçlara asmak için takılar gibi şeyler yapmayı denedim, ancak daha önce hiç bir hayvan, insan veya peri yapmaya kalkışmadım" dedi.

"Neden bir zürafayı seçtiklerini bilmiyorum ama iyi oldu," dedi Bayan Thomas.

"Onlara her gün oğlanların başka bir hayvan yapmam için bana meydan okuyacağını gösterdim. "İlerledikçe öğrendim. Bağ kurmanın gerçekten iyi bir yolu oldu." Her parçanın doğru boncukları bulmaya bağlı olarak birkaç saat sürdüğünü söyledi.

Grafik tasarımcı olarak çalışan Bayan Thomas, son 12 aydaki olayları onurlandırmak için, merhum Kaptan Sir Tom Moore'un 100. doğum gününü kutlamak için bir kırkayak da dahil olmak üzere yaratıklar yaptı.

Arkadaşları ve ailesi için parçalar yapmakla görevlendirildi ve kreasyonlarını sosyal medyada paylaşmanın yanı sıra koleksiyonun bütünüyle görülebileceği bir web sitesi kurdu .

- Reklam Alanı -
Mehmet Tandoğan

Yazar Mehmet Tandoğan

Ben Mehmet. 28 Eylül 1994 doğumluyum. 5 yılı aşkın haber editörlüğü tecrübemle, sizlere ilginizi çekececeğiniz kategorilerde yazılar yazmaktayım. Umarım sizler için faydalı olur.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün