Doğal ve hassas çizimler

Doğal ve hassas çizimler

Sarah Boccaccini Meadows, Brooklyn'de yaşamakta olan bir grafik tasarımcı ve illüstratör olarak tanınmaktadır. Eserleri şiirsel, narin ve aynı zamanda bir çok kişinin onayı ile  nostaljiktir; öyle ki, eserleri hafta sonlarından veya çocukluklarının albümlerinden çekilmiş güzel anılara anımsatırken eserlerden diğer bir kısmı ise yalnızca çeşitli sahnelerin tatlılığının birer örneği olarak karşımızda bulunmaktadır.

Bunu yapmak için suluboya, guaj ve kalem kullanmaktadır. Eserlerinin her biri detaylarla dolu, güzel bir renk paleti ile bir araya getirilmiş olması dikkatleri çekmektedir. Kullandığı malzemeler ile birlikte alışıla gelmişin dışında oldukça kaliteli eserleri bizlere sunan sanatçı son zamanlarda yoğun bir ilgi ile karşılaşmaktadır. Yapmış olduğu hassas ve doğal çizimler ile birlikte alanında en iyiler arasında bulunmaktadır.

Sara yapmış olduğu açıklama da söylediği gibi, " eşsiz ve ilginç basılı bir şekilde bulunmakta olan  illüstrasyonlar oluşturmak adına doğadan ve günlük yaşantısının küçük ayrıntılarından " ilham almaktadır  .

Daha fazla sanatçının eserleri ile ilgili bilgi almak için için web sitelerini , mağazalarını veya Instagram @boccaccinimeadows adresini ziyaret edin.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün