Doğal dünyadan esinlenilmiş güzel çizimler

Doğal dünyadan esinlenilmiş güzel çizimler

Rose Sanderson için insan eli değmemiş orijinal dünya ve özellikle "  başkaları tarafından gözden kaçabilecek veya göz ardı edilebilecek küçük şeyler ", iki ana ilham kaynağıdır.

Rose Sanderson için insan eli değmemiş orijinal dünya ve özellikle "  başkaları tarafından gözden kaçabilecek veya göz ardı edilebilecek küçük şeyler ", iki ana ilham kaynağıdır. Sanatçı, kuşları, böcekleri ve diğer hayvanları tasvir etmekte olan resimler çiziyor ve boyuyor.

Çalışmalarıempati ve entrika ile ihtiyatlı bir şekilde beğeniyi hedefliyor . Rose Sanderson, güzel sanatlar çevresinde tanınmış bir sanatçıdır ve dünyanın birçok yerinde çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca kendisinin oldukça önemli yayınları da bulunmaktadır. Ayrıca şirketler ile ilgili de çok kapsamlı çalışmaları bulunmaktadır.

Eserleri uzun bir süreden bu yana sanat camiasında önemli bir yerde bulunmaktadır. Sanat severler ile birlikte ayrıca önemli firmalar da çizimlerini kendisine yaptırmaktadır.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün