Chelsea futbolcuları illüstrasyon ve fotoğrafçılık arasında

Chelsea futbolcuları illüstrasyon ve fotoğrafçılık arasında

Chelsea Creates , tarihi Londra takımını kutlamak maksadıyla Chelsea takımı ile futbol platformu Copa90 arasındaki işbirliğinden kaynaklanmakta olan bir illüstrasyon projesidir

Chelsea Creates , tarihi Londra takımını kutlamak maksadıyla Chelsea takımı ile futbol platformu Copa90 arasındaki işbirliğinden kaynaklanmakta olan bir illüstrasyon projesidir . Alva Skog, bu nedenle , İngiliz başkentinde devasa boyuttaki oyuncuların yürüdüğünü hayal etmek için kulübün hayranlarının "come on you blues" şarkısından ilham alıyor . Maviler ve şehir arasındaki cinsel bağı gösteriyor.

Creative Boom ile röportaj yapan Alva, “Le Chelsea ve Copa90, fotoğraf ve illüstrasyonu karıştırdığım On Top of the World adlı kişisel projemi bir fırsat bularak görmüşlerdi ve bunun kampanya için mükemmel bir seçim olduğunu düşünmüşlerdi” diyor . "Bir futbol takımıyla ilk kez çalışmaktan heyecan duydum ve On Top of the World'e benzer bir şey yapmak istedikleri için mutluydum, çünkü fotoğrafların üzerine çizim yapmayı gerçekten seviyorum".

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün