Canva alternatifi 8+ program

Canva alternatifi 8+ program

Canva ile hızlı ve ücretsiz pek çok hazır şablon kullanılarak dijital üretimleriniz için doğru bir karar verdiğinizi mutlaka düşünmüşsünüzdür.

Canva benzeri görsel düzenleme programları için bir arayış içerisindeyseniz detaylar haberimizin devamında..

Canva ile henüz tanışma fırsatı bulmayanlar için pek çok ücretsiz ve hızlı düzenleme aracı sayesinde bilgisayarınıza herhangi bir program indirmek zorunda olmadan medya dosyaları yaratabileceğinizi pek çoğunuz zaten biliyorsunuz.

Ücretsiz planında şeffaf arkaplana sahip download özelliği bulunmaması, yine ücretsiz sürümünde çalışma ortamının sonradan boyutlandırılmaması gibi dezavantajlarla veya pek çok işe yarar aracın premium olması gibi nedenlerden dolayı Canva'ya alternatif olabilecek online resim düzenleme programı arayışı içerisinde olabilirsiniz.

Canva'nın en ciddi rakiplerinden; Artify.co

Peki canva alternatifi programlar neler? Canva'nın mevcut ücretli planları üzerinden farklı çözümler arıyorsanız sizler için güzel alternatifleri bir araya getirdik.

2 milyondan biraz fazla ikon, binlerce illüstrasyon, 3 binden fazla mockup ile pazarda kendine şimdiden güzel bir yer edindiğini söylemek mümkün.

Artify sitesini ziyaret ederek ücretsiz deneme hesabı oluşturarak siz de kendi deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Üye olmanıza gerek kalmadan tasarım yapabileceğiniz bir platform: Taler.app

Diğer rakiplerinin aksine herhangi bir üyelik oluşturmadan kolayca hazır onlarca şablon üzerinden kendi dokunuşlarınızla birlikte sosyal medya gönderileri, sunum grafikleri ve daha pek çok şeyi bu platform sayesinde kolayca yapabiliyorsunuz.

"Browse templates" ya da "Start from scratch" seçeneklerinden birini tıklayarak hemen işe koyulabiliyorsunuz.

Taler.app sitesini ziyaret ederek hızlı ve üyeliksiz ücretsiz üretme keyfini yaşayabilirsiniz.

Sizler için araştırdığımız diğer ücretsiz Canva alternatifi online resim düzenleme programlarına da hızlıca göz atarak yazımızı sonlandıralım..

Create Presentations, Infographics & Graphic Design | Visme
Visme is the #1 online design software for non-designers. Create presentations that match your brand, interactive infographics and beautiful graphic design.
Make Social Graphics, Short Videos, and Web Pages To Stand Out—In Minutes | Adobe Spark
Adobe Spark is an online and mobile design app. Easily create stunning social graphics, short videos, and web pages that make you stand out on social and beyond.
DesignWizard: Wonderfully Simple Graphic Design Software
DesignWizard is a Wonderfully Simple FREE Graphic Design Software. Create Stunning Content in Seconds! Unleash Your Creativity. Become a DesignWizard NOW!
Drag & Drop Graphic Design tools and templates, for teams of all sizes
Easil is the drag-and-drop design tool that empowers your whole team to create visual content so good, it looks like a pro designed it.
Snappa - Create online graphics in a snap
Snappa makes it easy to create any type of online graphic. Create & publish images for social media, blogs, ads, and more!
Create with PicMonkey’s easy yet powerful photo editing and graphic design software
Create beautiful photos, logos, social media graphics, and facebook covers with PicMonkey’s easy yet powerful photo editing and graphic design software. Use templates, graphics, and stock photos and video.

Sonuç:

Canva, genel itibariyle kullanıcı sayısı ve son kullanıcıya sağladığı kolaylıklar ile neden bu kadar fazla tercih edildiğini zaten ıspatlamış durumda. Ancak bazen tedbil-i mekanda fayda vardır sözünden hareketle, tedbil-i programda fayda vardır mantığından yola çıkarak üretim süreçlerinize doğrudan etki edebilecek tercihlerde bulunabilirsiniz.

Bu haberimizde faydalı olabilecek alternatifleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bu listede olmayan ancak sizin de mutlaka eklenmesi gerek dediğiniz önerileri aşağıda yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

- Reklam Alanı -
Murat E.

Yazar Murat E.

Mimari projeler, tasarım araçları ve teknoloji ile tasarımı buluşturan konularda içerikler paylaşıyorum. Aynı zamanda Türkiye'nin En Büyük Yapı Platformu YapıForumu.com'un kurucusuyum. #blogger
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün