Burberry, Honor of Kings karakterleri için kıyafet tasarlıyor

Burberry, Honor of Kings karakterleri için kıyafet tasarlıyor

Lüks moda markası Burberry, Çin'in en büyük video oyunlarından biri için kıyafetler tasarladı. Oyuncular bu sayede, oyun içi karakterleri süslemek için kostümler olarak bilinen kıyafetleri satın alabilecekler.

Düğme ve boncuklardan hayvanat bahçesine
Pandemi sırasında bir kadın düğme ve boncuklardan 200′den fazla hayvan yaptı. Worcestershire’daki Malvern’den Julie Thomas, torunlarının koleksiyonundan birzürafa yaratıp yaratamayacağını sorduktan sonra kreasyonları yapmaya başladı.Her sabah farklı bir hayvan yaptı ve şimdi “hayvanat bahçesi” iç…

Tencent'e ait geliştirici TiMi Studios, çok oyunculu çevrimiçi savaş oyunu Honor of Kings için tasarımcıyla işbirliği yaptı. Burberry'nin özel trençkotu ve ekosunu içeren yeni görünümler yalnızca Çin ana karasında satışa sunulacak.

Burberry'nin Çin başkanı Josie Zhang, "Çinli müşterilerimizin çevrimiçi oyunlar aracılığıyla sanal ürünleri keşfetmelerine izin vererek, topluluklarımızla onlarla gerçekten yankı uyandıracak şekilde bağlantı kurabiliriz," dedi.

"Topluluğumuzu, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, çevrelerini keşfetme konusunda güçlendirmek istiyoruz."

'Çok çekici'

Popülerliği, teknoloji şirketinin çocukların her gün oynayabileceği süreyi sınırlandırmasına neden oldu.

Ampere Analysis'in kıdemli oyun analisti Louise Shorthouse, "Bu tür lüks moda ortaklıkları, Avrupa markalarının özellikle arzu edildiği şimdilik Asya ile nispeten sınırlı görünüyor," dedi.

Bu karakterleri son derece arzu edilen, çökmekte olan moda etiketlerine koymakla ilgili, böylece hayranlar onlara bakacak ve bunu taklit etmek isteyecek.

"Gerçek hayatta Burberry palto veya fulara sahip olmak zenginlik veya statü sembolü olduğundan, aynı şey oyun içi için de söylenebilir."

- Reklam Alanı -
Mehmet Tandoğan

Yazar Mehmet Tandoğan

Ben Mehmet. 28 Eylül 1994 doğumluyum. 5 yılı aşkın haber editörlüğü tecrübemle, sizlere ilginizi çekececeğiniz kategorilerde yazılar yazmaktayım. Umarım sizler için faydalı olur.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün