Birbirinden farklı lazer kesimli kaplar

Birbirinden farklı lazer kesimli kaplar

Studio Ibbini'deki ilgi çekici sofra takımlarının ardındaki titiz süreçte insan eli ve makineler bir araya geliyor . Abu Dabi'de yaşayan sanatçı Julia Ibbini ve bilgisayar bilimcisi Stephane Noyer, 2017'den beri iş birliği yaparak, geometrik ilkelere dayalı karmaşık heykeller yaratıyor ve dijital ve analog teknikleri bir araya getiriyor.

Studio Ibbini'deki ilgi çekici sofra takımlarının ardındaki titiz süreçte insan eli ve makineler bir araya geliyor . Abu Dabi'de yaşayan sanatçı Julia Ibbini ve bilgisayar bilimcisi Stephane Noyer, 2017'den beri iş birliği yaparak, geometrik ilkelere dayalı karmaşık heykeller yaratıyor ve dijital ve analog teknikleri bir araya getiriyor. Çok yönlü ardışık tasarım , algoritma tanımlı bir modelde tabandan tepeye uzanan bir dizi seçkin çalışma olan Symbio Vessels ile sonuçlanmaktadır.

Bu alanda bilindiği üzere çok fazla bir yaratıcılık günümüzde bulunmamaktadır. Fakat ortaya konulan bu eserler bu alanda da neler yapılabileceğinin birer göstergesi durumundadır. Eserler oldukça fazla beğenilmesi bu gurubu da ayrıca daha iyi işler yapmak için motive ediyor.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün