AirPod'lar için Zarif Mücevher

AirPod'lar için Zarif Mücevher

Ve Sonunda oldu, bluetooth kulaklıklar için yeni bir aksesuarla geri gelen Apple olmadı, Hint markası Misho, AirPod'ları yerinde tutan estetik, zarif mücevherlerle birlikte birleştiren küpeler içinde sordum.

Ve Sonunda oldu, bluetooth kulaklıklar için yeni bir aksesuarla geri gelen Apple olmadı, Hint markası Misho, AirPod'ları yerinde tutan estetik, zarif mücevherlerle birlikte birleştiren küpeler içinde sordum. Yaratıcı Yönetmen Suhani Parekh, MISHO'nun tasarımlarını "vücut için modern mimari" olarak tanımlıyor.

Sonlanabilir hepimizin kullanımıta olduğu AirPod'ları artık daha farklı bir gözle görmemiz mümkün. Farklı çeşitleri olan bu yeni nesil kulaklıklar ile ilgili yeni bir tasarım daha fazla sürümüdür. Böylece yeni nesillara aksesuar da eklenmiş oluyor.

Üstelik bu yeniliği Elma yapmadı. Dünyaca ünlü bir Hint Firması olarak bildiğimiz Misho muhteşem tasarım önerme.

Kısa bir süre '' umulandan çok fazla bir ilgi gören bu takılar tüm dünyada beğenilerek kullanılmaya başlardı. Yaratıcı Yönetmen Suhani Parekh, MISHO yu tebrik ettiler.

Artık Sade Bir Görüntü Olmayacak

Takılar ile sürekli sade bir görüntü ile görmeye alışık olduğumuz AirPod'lar daha canı ve güzel bir şekilde görmemiz mümkün.

Üstelik kulaklara hangi bir teması olmayan bu takılar çok oyun programı. Fiyat olarak ise kalitesi ve tercihlere göre değişiklik gösterme. Herkesin bakın bir tasarımı seçmesi mümkün.

- Reklam Alanı -
Halil Cihan

Yazar Halil Cihan

1982 Yılında İstanbul da dünyaya geldi. Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni olarak bir kamu kurumunda çalışmaya devam ediyor.
Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün