2021 yılı trend duvar boyası renkleri

2021 yılı trend duvar boyası renkleri

Her sene farklı ülkelerdeki  iç mekan tasarımcıları bir araya gelerek yeni yıldaki hakim renkler hakkında fikir alışverişinde bulunurlar. 2021 yılı için öne çıkan duvar boyası renkleri ise göz dolduruyor. Bakalım 2021 yılı trend duvar boyası renkleri nelermiş.

Pişmiş toprak: Doğa ile bütünleş!

İlk öne çıkan renk pişmiş killi toprak rengidir. Bu renk doğanın hırpalandığı günümüzde onun önemini ön plana çıkarmak amacıyla seçilmiş. Bunun yanında mekanınıza sıcak bir hava kattığı da gözden kaçmıyor. Bunun yanında beyaz tonlardaki mobilyalar ile kullanımı harika görünüyor. Bu rengi seçmek evinize şıklık ve sadelik katacak.

Eskiye dönüş: Eskitme mavi!

Eskitme mavi olarak geçen bu renk daha çok su yeşili mobilyalar ile birlikte kullanıldığında mükemmel bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Evinize nostaljik bir hava da katan bu renk özgürlüğün sembolü olarak öne çıkıyor. Ferah ve huzurlu bir ev için mavinin tonlarındaki bütün mobilyalar ile iyi bir uyum sağladığı da gözden kaçmıyor.

Kadıköy: Mural Çalışmaların Göz Bebeği
Roma zamanında Khalkedon adı verilen Kadıköy bugün İstanbul’un nadideilçelerinden birisidir. Birçok sanatçıya ev sahipliği yapan Kadıköy kültür vesanat etkinlikleri ile de tanınmaktadır. E tabi sanatçıların yoğun olarakyaşadığı bir yer olunca her adımınızda sanatsal bir çalışma ile karşlaşmanızm…

Krem ve metal renkler!

Beje çalan bir krem rengi ile birlikte gri tonlarda mobilyaların kullanımı mükemmel bir birliktelik olarak göze çarpmaktadır. Bunun yanında grinin sarı tonlar ile uyumu da gözden kaçmıyor. Bu rengi öne süren tasarımcılar sarı parlak ışıkların kullanılmasının daha uygun olacağı görüşünde hemfikir. Gri döşemeler ile birlikte evinize sağlamlık ve dayanıklılık hissi hakim olacak!

Mimariyi bir oyun alanı olarak yorumlamak: Kore Ulusal Müzesi
Nameless Architecture tarafından tasarlanan bu çocuk oyun alanı farklı eksenlerde ve dairesel formda..
- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün